Wernisaż wystawy fotografii Luiza Dublewicz – Mleczko

W piątek 4 listopada 2016 r. odbył się wernisaż wystawy fotografii Luizy Dublewicz – Mleczko. Wystawa nosi tytuł Szepty i Krzyki, a jej tematem jest kobieta piękna i zmysłowa. Pani Luiza jest naszą biecką artystką, udziela się społecznie i charytatywnie. Jest pomysłodawczynią wielu ciekawych akcji m.in. Bajkowy Biecz. Autorka wystawy współpracuje również z Maszynką Kreatywności. Artystka od pewnego czasu zajmuje się fotografią, ale swoje zdjęcia prezentuje po raz pierwszy. Oprócz fotografii pasją Luizy Dublewicz – Mleczko jest śpiew, o czym przekonała nas, uświetniając wernisaż swoim występem wokalnym. Gościnnie wystąpił u Jej boku „maszynkowy” kolega Grzegorz Szary. Piosenki przeplatane były wierszami, które czytała ich autorka Edyta Czech, prezes Stowarzyszenia Maszynka Kreatywności. Bohaterka wieczoru otrzymała wiele gratulacji, w tym także list gratulacyjny od Burmistrza Biecza Pana Mirosława Wędrychowicza, który w Jego imieniu przekazała Dyrektor MiGBP w Bieczu Pani Elżbieta Knapik. Pani Luizie Dublewicz – Mleczko gratulujemy talentu oraz odwagi, i życzymy Jej wielu sukcesów zawodowych.
Wystawę Szepty i Krzyki będzie można oglądać do końca roku. Zapraszamy serdecznie!