Wernisaż wystawy fotografii Beaty Ołpińskiej-Pabisz

W sobotni wieczór, w Bibliotece Biecz odbył się wernisaż wystawy fotografii Beaty Ołpińskiej-Pabisz. Autorka, bieczanka z pochodzenia, mieszka i pracuje w Krośnie, specjalizuje się w fotografii czarno-białej, działa w krośnieńskim kole fotograficznym „Kuźnia Światła”, jest również pasjonatką górskich wędrówek. Oprawę muzyczną wieczoru przygotował Tomasz Kubala z Młodzieżowego Domu Kultury w Gorlicach. Po oficjalnym wystąpieniu Dyrektor Biblioteki Biecz Elżbiety Knapik, głos zabrała sama Autorka, która opowiedziała zgromadzonym gościom o przedstawionych fotografiach. Po przemowach nastąpiły gratulacje od zgromadzonych gości. Podczas wernisażu goście losowali również nagrody niespodzianki, którymi były fotografie wykonane przez samą Autorkę.