Wernisaż malarstwa Barbary Kruszewski

W piątkowy wieczór w bibliotece odbył się wernisaż prac malarskich Pani Barbary Kruszewski z.d. Malinowskiej. Chociaż od wielu lat mieszka w Stanach Zjednoczonych, to nadal mocno związana jest ze swoim rodzinnym miastem i utrzymuje ścisłe kontakty z bieczanami. Za namową kilku osób postanowiła zaprezentować kilkanaście swoich obrazów w naszej bibliotece na swojej pierwszej indywidualnej wystawie, której nadała nazwę „ONA”. Wieczór rozpoczął się muzyczną niespodzianką. Mikołaj Majda zaśpiewał kilka piosenek, w tym Jej ulubioną „Chodź, pomaluj mój świat”. Po przedstawieniu sylwetki Pani Barbary przez Dyrektor Biblioteki Biecz Panią Elżbietę Knapik, sama Artystka zabrała głos, by opowiedzieć nieco o swoich dziełach, a następnie zaprosiła wszystkich przybyłych na toast i poczęstunek. Zgromadzeni goście byli pod wrażeniem talentu malarskiego Pani Barbary. Pani Basi życzymy samych sukcesów oraz wiele takich wspaniałych wernisaży!