Rozstrzygnięcie konkursu „Mickiewiczowskie 1 z 10”

14 listopada 2022 r. w Bibliotece Biecz odbył się Powiatowy Konkurs Czytelniczy „Mickiewiczowskie 1 z 10”. Konkurs przeprowadzony został w ramach realizowanego przez bibliotekę projektu „Ballady i romanse” nasze współczesne” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury. Tematem konkursu było życie i twórczość Adama Mickiewicza oraz znajomość tekstów zawartych w „Balladach i romansach”. Konkurs przeprowadzony był na wzór telewizyjnego turnieju „Jeden z Dziesięciu”. Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymali nagrody, a pozostali uczniowie upominki za udział w konkursie.

I miejsce Ksawery Szary – z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Libuszy

II miejsce Klaudia Bochenek – ze Szkoły Podstawowej w Racławicach

III miejsce Weronika Róż – z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Rożnowicach

Dziękujemy uczniom i nauczycielom za zaangażowanie, przygotowanie i przystąpienie do konkursu.

Gratulujemy!