Eliminacje do XXV Powiatowego Konkursu Czytelniczego „Poznaj historie niezwykłych Polaków z serią NIEPRZECIĘTNI”

11 kwietnia w bibliotece odbyły się eliminacje do Powiatowego Konkursu Czytelniczego „Poznaj historie niezwykłych Polaków z serią NIEPRZECIĘTNI„. Organizatorami konkursu są Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Gabryela w Gorlicach oraz Starostwo Powiatowe w Gorlicach. W eliminacjach wzięło udział 7 uczniów ze szkół podstawowych z Racławic, Libuszy i Korczyny. Do finału zakwalifikowało się 3 uczniów: Agnieszka Juruś ze Szkoły Podstawowej w Korczynie, Jan Bielak i Kacper Bogdan ze Szkoły Podstawowej w Libuszy.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na dalszym etapie konkursu.