Dzień Babci i Dziadka w Bibliotece

Dzień Babci i Dziadka jest doskonałą sposobnością do ciekawych spotkań w bibliotece, dlatego też w piątkowe przedpołudnie 20 stycznia w Bibliotece Biecz miała miejsce uroczystość z okazji tego święta. Przepiękny program artystyczny przygotowały dzieci z klasy II Szkoły Podstawowej nr 2 Bieczu pod kierunkiem Pani Marii Wójcikiewicz. Mali artyści recytowali wiersze adresowane do ich ukochanych babć i dziadków oraz śpiewali piosenki. Występ stał się okazją do wzruszeń i miłych wspomnień. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem i sądząc po radości wymalowanej na twarzach seniorek i seniorów, było dla babć i dziadków nie lada niespodzianką. Dziękujemy Pani Dyrektor Monice Orlewskiej, małym artystom oraz ich Dziadkom.