Dzień Babci i Dziadka 19.01.2017

Kocham mocno Babcię, Dziadka
To nie żarty moi mili
Dzisiaj im życzenia składam
By sto latek jeszcze żyli.

Tym czterowierszem można podsumować spotkanie, które odbyło się 19 stycznia 2017 roku w  Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Bieczu. Dzień Babci i Dziadka zorganizowała Biblioteka  wraz z Zespołem Szkół nr 2 w Bieczu. Swoich Dziadków zaprosili uczniowie kl. II.
Po przybyciu gości i uroczystym powitaniu przez panią Elżbietę Knapik – Dyrektora Biblioteki odbyła się część artystyczna. Dzieci pod kierunkiem wychowawczyń pani Marii Wójcikiewicz oraz pani Joanny Jareckiej-Ślusarz, przedstawiły inscenizację jasełek. Piękne wierszyki oraz piosenki wzbudziły u gości wzruszenie oraz radość. Dziadkowie byli bardzo dumni ze swoich pociech. Dzieci przygotowały również przepiękne laurki, które
wraz z różyczką wręczyły swoim Babciom i Dziadkom. Następnie uczniowie zaprosili swoich gości na poczęstunek. Radosna atmosfera udzieliła się wszystkim gościom.