Aplikacja na Smartfony SOWA MOBI już dostępna!

Z przyjemnością informujemy, że dostępna jest już aplikacja na Smartfony SOWA MOBI.

Wybieraj książki prosto ze swojego smartfona W bibliotece czekają tysiące książek, komiksów, audiobooków…

Nie trać czasu na szukanie rezerwacji i wypożyczeń. Informacje o zbiorach znajdziesz na ekranie smartfona. Czekają tu też na Ciebie książki, które przeczytasz jednym tchem lub przy których zapomnisz o całym świecie.

Zbiory bibliotek są systematycznie powiększane i wciąż przybywa nowych tytułów. Wyszukuj między nimi i znajdź coś interesującego dla siebie lub przyjaciół. Wyszukiwarka i filtry w aplikacji pomogą Ci dokonać szybkiego wyboru.

Aplikacja przypomni ci o wypożyczonych zbiorach, które będziesz musiał niebawem zwrócić do biblioteki. Zaproponuje ci też możliwość przesunięcia daty zwrotu, gdybyś jeszcze nie skończył czytać.

Dzięki aplikacji zawsze będziesz mieć pod ręką kartę czytelnika.

Nie masz Internetowego Konta Czytelnika, a chcesz skorzystać z aplikacji? Zadzwoń pod numer telefonu 13 44 71 043 lub napisz e-mail na wypozyczalnia@biblioteka.biecz.pl

Bezpłatna aplikacja SOWA MOBI dostepna jest na Smartfony (już wkrótce również na iPhone’y).