Fredro dla najmłodszych. Seniorzy czytają dzieciom

Czwartek 26 października przed południem w Bibliotece Młodych upłynął na czytaniu wierszyków Aleksandra Fredry. Najmłodszym czytelnikom bieckiej biblioteki czytali seniorzy – uczestnicy Bibliotecznego Klubu Książki (Panie: Danuta Szara, Anna Guzik, Państwo Krzysztof i Elżbieta Korolczukowie, Pan Jan Brymer) oraz Przyjaciel Biblioteki, miłośnik i popularyzator historii o żydowskim dziedzictwie Biecza Pan Krzysztof Przybyłowicz. Dzieci z Gminnego Przedszkola wysłuchały tekstów Fredry, po czym rozwiązywały zagadki odnoszące się do czytanych utworów.

Wydarzenie odbyło się w ramach realizowanego przez Bibliotekę Biecz projektu „Trzy po trzy”. Czytamy Fredrę na nowo.

Dofinansowano ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.