Cała Polska Czyta Dzieciom

5 czerwca w Bibliotece Biecz odbyło się spotkanie w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Strzeszynie, ze Szkoły Podstawowej w Zagórzanach oraz Zespołu Szkół nr 1  w Jaśle. Książkę pt. JAK ANCYMONEK ZOSTAŁ ANCYMONEM? autorstwa Liliany Bardijewskiej przeczytali zaproszeni Goście: Starosta Gorlicki Pan Mirosław Waląg, Burmistrz Biecza Pan Mirosław Wędrychowicz, Przewodniczący Rady Miejskiej w Bieczu Pan Grzegorz Nosal,  Radna Rady Powiatu Pani Jadwiga Szara, Radni Rady Miejskiej w Bieczu Pani Iwona Hapon i Pan Henryk Grygowicz, Kierownik MGOPS w Bieczu Pani Anna Ryba, ks. Janusz Kurasz, Pan Eugeniusz Stukus oraz Dyrektor Biblioteki Biecz Pani Elżbieta Knapik.

Spotkanie uatrakcyjnił występ muzyczny uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego ze Strzeszyna: Aleksandry Bochenek, Bartosza Gutra i Igora Stachury. Na zakończenie dzieci wręczyły czytającym Motylom kwiaty.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Szanownych Gości (czytających Motyli) za udział w wydarzeniu oraz do uczniów z Jasła, Strzeszyna i Zagórzan za obecność.