II miejsce happeningu młodych czytelników filii Biblioteki Biecz w Libuszy w konkursie na najlepszą inicjatywę DKK

Jury konkursu w składzie:  Barbara Grabowska (Moderator Roku 2017),  Marcelina Rębilas i Joanna Gwóźdź (MR 2018), Iwona Gleisner (MR 2020), Anna Miodowska-Zawiślak (MR 2022),  Anna Domagała i Judyta Janeczek-Łysoń (MR 2023) oraz Ela Skrzydlewska zapoznało się z 11 nadesłanymi na konkurs filmami i po wnikliwym namyśle postanowiło wybrać najlepszą inicjatywę.

Przedstawienie: „Seniorzy dzieciom – Na straganie” DKK z PiMBP w Starym Sączu zostało najwyżej ocenione i otrzymało 148 na 160 możliwych punktów.

W pierwszej trójce najwyżej ocenionych inicjatyw znalazły się: happening „Czy można zjeść dzieło sztuki” (143 pkt) będący dziełem młodych czytelników z filii Biblioteki Biecz w Libuszy  oraz „Wielkanocne warsztaty florystyczne” (139 pkt).

Happening „Czy można zjeść dzieło sztuki”, który zajął w konkursie inicjatyw II miejsce można zobaczyć tutaj: https://biblioteka.biecz.pl/wp-content/uploads/2024/09/Libusza-Praca-konkursowa-DKK-Filia-w-Libuszy.mp4