DZIEŃ KOBIET – Wystawa rękodzieła w Libuszy

Biblioteka w Libuszy – Dzień Kobiet oraz Wystawa Rękodzieła Seniorów z Ośrodka Wsparcia i Aktywizacji Osób Starszych w Libuszy.

W dniu 09.03.2020 r.  miała miejsce inauguracja wystawy prac Seniorów z Ośrodka Wsparcia i Aktywizacji Osób Starszych w Libuszy.  Swoją obecnością zaszczycili nas Pan Burmistrz  Mirosław Wędrychowicz, Pan Dyrektor ZSP w Libuszy Aleksander Kalisz, Pan Radny Bohdan Białoń oraz Pan Sołtys Łukasz Magiera oraz Seniorki
i Seniorzy z Ośrodka Wsparcia wraz z terapeutami. Po uroczystym powitaniu gości spotkanie umilił nam występ wokalny uczennic  z ZSP w Libuszy  Eweliny Muchy i Kingi Fiegi. Dziewczynki przygotowała Pani Katarzyna Moździerz. Po zakończeniu części oficjalnej spotkania mogliśmy podziwiać pracę rękodzielniczą Pań, jej mnogość form, staranność wykonania, dbałość o każdy szczegół, pomysłowości i piękno. Głosy uznania i podziwu oraz życzenia  pogody ducha skierowali w stronę Seniorów nasi goście. Serdecznie dziękujemy Państwu za miłe spotkanie, a tych którzy nie mogli być w tym dniu z nami zapraszamy wszystkich do obejrzenia wystawy.