Warsztat integracyjno-rozwojowy KobietyFest Rozmawiajmy!

W dniu 10.października odbyło się pierwsze spotkanie kobiet w ramach projektu „Matki i córki w lokalnych społecznościach” dofinansowane w ramach programu rządowego Edukacja Kulturalna ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Poprzez wspólne działanie, rozmowy i wymianę doświadczeń, mogłyśmy przyjrzeć się wzajemnym relacjom, poszukać nowych sposobów komunikacji oraz ekspresji własnych uczuć. Uczestniczki spotkania miały okazję do refleksji nad tym co oznacza dla nich bycie matką, matką córki? Jakie są doświadczenia córek? Jakie matek? Jak matki i córki rozumieją bycie kobietą? Jaki obraz kobiecości przekazały nam poprzednie pokolenia kobiet? Co ma największy wpływ na ich wzajemne relacje rodzinne i społeczne? Jakie relacje łączą/ łączyły je z ich mamami, a jakie z córkami? Te i wiele innych wypowiedzianych i niewypowiedzianych myśli zostanie w nas i pomiędzy nami.

Warsztat integracyjno-rozwojowy KobietyFest Rozmawiajmy! prowadziła dla nas psychoterapeutka Gestalt Katarzyna Niżegorodcew.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.