„Mój magiczny świat”. Wernisaż wystawy malarstwa Zofii Żmudy-Hendriks

6 września w Bibliotece Biecz odbył się wernisaż wystawy prac malarskich Zofii Żmudy-Hendriks.
W malarstwie Pani Zofii widać fascynację pięknem, kwiatami, jej prace są przepełnione kolorami. Obrazy Pani Zofii przepełnione są także emocjami, przede wszystkim szczęściem. Artystka mówi, że od kiedy pamięta, fascynowała ją niepowtarzalność, piękno i kwiaty. „Moje życie, jak to często bywa, pobiegło w kompletnie innym kierunku i nie dało mi możliwości rozwinąć tej pasji. Proza życia, pogoń, wieloletnie poszukiwanie patentu na moje zdrowie, szczęście, biznes i stabilność finansową. To wszystko, skutecznie, bo przez dziesięciolecia, odciągało mnie od zakorzenionej tak głęboko pasji tworzenia” – dopowiada.

Muzyczną oprawę wernisażu przygotowali dla nas uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Bieczu: Jakub Żegleń – klawisze oraz Natalia Gogola – wokal.

Wystawę można podziwiać do 3 października 2024 roku.