DZIWAKI warsztaty kreatywno-literackie w Bibliotece Publicznej w Libuszy

W Bibliotece Publicznej w Libuszy odbyły się warsztaty literackie na podstawie debiutanckiej bajki Nadii Urbanek pt. ”Opowieść o Dziadku Dziwaku”. W zajęciach uczestniczyli uczniowie klasy 3b pod opieką wychowawcy Pani Marzeny Przybyło-Furmanek oraz czytelnicy biblioteki.

Podczas spotkania z autorką dzieci wysłuchały fragmentu bajki, w parach tworzyły jednokolorowe ilustracje, a także układały własne opowiadania. Było to wspaniałe 1,5 godziny zabawy ze słowem, nauki kreatywności i pobudzania dziecięcej wyobraźni!!! Serdecznie dziękujemy za spotkanie obu Paniom prowadzącym zajęcia, które swoją otwartością oraz pomysłami skradły nasze serca i zachęciła do rozwijania własnego warsztatu pisarskiego.

Nadia Urbanek (autorka) i Anna Mucha (współprowadząca warsztaty) – studentka sztuki pisania i studentka kultur mediów na Uniwersytecie Śląskim
w Katowicach.