Bajkowa Noc Bibliotek za nami

W piątek 8 listopada br. w bieckiej bibliotece odbyła się Bajkowa Noc Bibliotek.  Motywem przewodnim tegorocznej imprezy były bajki i ich bohaterowie.

Spotkanie rozpoczęło się czytaniem. Dyrektor Biblioteki Biecz Elżbieta Knapik przeczytała wiersz Michała Rusinka BIBLIOTEKA, a książkę pt. UPIORNE ANDRZEJKI Agnieszki Stelmaszyk przeczytali zaproszeni goście: Dyrektor oraz zastępca Dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych im. Jadwigi Królowej w Bieczu Pan Adam Niziołek i Pani Maria Czech oraz laureaci konkursu pięknego czytania:  Szymon Pisula, Agnieszka Ryba, Zuzanna Szutkowska, Mariusz Markowicz.

Dzieci  w poszczególnych grupach: tygryski, kotki, świnki i minionki, wykonywały przeróżne zadania: kolorowe  plakaty, poszukiwania bohaterów bajkowych z pomocą map, taniec  na gazecie, zabawy z przenoszeniem grochu, toczenie dyni na czas, zbijanie balonów  oraz kalambury bajkowe.

Dyrektor Biblioteki wręczyła uczestnikom  dyplomy i książeczki.  Na zakończenie zabawy zrobiliśmy także pamiątkowe zdjęcie!