KONKURS PLASTYCZNY „Kicia Kocia – ilustracja do książki Anity Głowińskiej

Na prace plastyczne czekamy do 13 czerwca 2022 r.

Cele konkursu:

• rozwijanie wyobraźni plastycznej,
  • promocja czytelnictwa wśród dzieci,
  • rozbudzenie zainteresowania biblioteka i książką,
  • rozwijanie kreatywności i talentów plastycznych,
  • rozwijanie sprawności manualnej,
  • alternatywna forma spędzania czasu wolnego,
  • zachęcenie do czytania książek razem z rodzicami.

Zasady konkursu:

1. Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku 5 i 6 lat z ZSP w Libuszy
    2. Zadaniem uczestników konkursu jest własnoręczne wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej ilustracje do książki z serii „Kicia Kocia” Anity Głowińskiej
  2. Technika wykonania pracy – dowolna
    4. Format pracy – A4.
    5. Pracę należy złożyć w przedszkolu do dnia 13.06.2022 r. (poniedziałek). Prace dostarczane po tym terminie nie będą brały udziału w konkursie.
    Ocena prac konkursowych:
  • prace zostaną ocenione przez komisję powołaną przez Organizatora według następujących kryteriów:
  • zgodność z tematem,
  • kreatywność i wyobraźnia,
  • estetyka wykonania,
  • pomysłowość i oryginalność,
  • wkład pracy własnej.

Informacje dodatkowe:
  1. Dla laureatów za zajęcie I, II, III miejsca dyplomy i atrakcyjne nagrody.
    2. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają nagrody pocieszenia oraz spotkają się z maskotką Kici Koci w Bibliotece Biecz Filii w Libuszy podczas wspólnego czytania bajek z serii „Kicia Kocia”.
    3. Wyniki konkursu ogłoszone będą 20.06.2022 r. (poniedziałek) podczas spotkania w Bibliotece Biecz Filii w Libuszy.
    4. Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację pracy lub upublicznianie bez roszczeń do nich praw autorskich.

5. Zgłoszenie pracy do konkursu jest równoznaczne z nieodpłatnym przeniesieniem na Organizatora prawa własności złożonej pracy konkursowej.

Organizatorzy konkursu:
mgr Ewelina Skrzypiec Biblioteka Biecz Filia w Libuszy